sash-logo

پیشرفت‌های صنعت آرایشی و بهداشتی و افزایش چشمگیر مصرف این محصولات در دنیا، باعث شد توجه تولیدکنندگان به بسته‌بندی‌ بیشتر شود و با بسته و ظاهری حرفه‌ای و زیباتر در ویترین فروشگاه‌ ها حضور یابند. جای خالی این نگاه و نیازهای جدید بسته‌بندی در کشورمان، تلنگری شد تا گروه ساش سال ۱۳۸۴ در شهر تهران گرد هم بیایند و با هدف ارتقاء و تحول صنعت بسته‌بندی کشور، فعالیت خود را آغاز کنند. در حوزه ای آرایشی و بهداشتی و دارویی و غذا تحول اساسی ایجاد کنند

شرکت سورنا با واردات مرغوب‌ترین و به‌روزترین بسته‌بندی ها از مرجع حرفه‌ای تولیدکننده‌های حرفه‌ای از سراسر دنیا یک تغییر بزرگ در این زمینه را پایه‌گذاری کرد. پس از آن کژاته با هدف کمک به فرمولاسیون محصولات داخلی واردات انواع مواد اولیه‌ی خاص نظیر روغن‌های آرایشی بهداشتی را در برنامه‌های خود قرار داد.

تنوع بالای روغن‌های بالک و امکان واردات مرغوب‌ترین نمونه‌های دنیا بعضی ویژگی‌های متمایز گروه کژاته هستند که توجه تولیدکنندگان زیادی را به خود جلب کرده است. مجله‌ وود نخستین نشریه‌ی تخصصی زنان در حوزه‌ی زیبایی، مد و فشن یکی دیگر از خدمات هلدینگ ساش است که با هدف افزایش آگاهی و دانش عموم نسبت به این صنعت طراحی شد.

در انتها فروشگاه آنلاین «قوطی» فرصتی برای تولیدکنندگان نوپاست، این وبسایت بستری برای خرید آنلاین بسته‌بندی‌های با کیفیت و حرفه‌ای ویژه‌ی مشاغل کوچک‌تر فراهم کرده است تا بتوانند بسته‌بندی‌های مناسب با محصولاتشان به تعداد دلخواه تهیه کنند.

در هلدینگ ساش هدف ما این است که با استفاده از تجربه و دانش خود، صنعت بسته‌بندی را احیا کنیم. حالا مفتخریم یکی از قوی‌ترین گروه‌های منطقه محسوب می‌شویم اما رسالت‌مان برای مطرح کردن برندها و محصولات ایرانی در سراسر جهان در آغاز راه است.